Derya Temizlik

Hakkımızda

Çalışanlarımız, müşterileriniz ve misafirleriniz için temiz ve sağlıklı bir ortam sağlamak için yılların deneyimi ve SGK'lı kalifiye çalışanlarımız, güvenilir hizmet anlayışımız ile hizmetinizeyiz..

About Us

10 yıllık tecrübe ile hizmetinizdeyiz

Temizlik bir angarya olabilir ve bir hizmetçi servisi kiralamayı düşündüğünüzde birçok seçeneğiniz olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, bizi sektördeki mutlak en iyi olarak görmenizi sağlamak için zaten yüksek standartlarımızı iyileştirmeye çalışıyoruz. Evinize girdiğiniz temizlik ekibine güvenmeniz yeterli değildir ... Ayrıca sizin için birinci sınıf bir temizlik işi yapacaklarına da güvenmelisiniz.

Misyonumuz

Müşterilerimize en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründe müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üretmek bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Mükemmelliğe olan bağlılığımızın arkasında kim olduğumuzu ve bizi diğerlerinden farklı kılan şeyleri tanımlayan birkaç temel özellik vardır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Mükemmelliğe olan bağlılığımızın arkasında kim olduğumuzu ve bizi diğerlerinden farklı kılan şeyleri tanımlayan birkaç temel özellik vardır.

En İyi Temizlik Firması

Müşterilerimizi memnun etme ve Kaliteli Hizmet, uygun fiyat konusunda başarılı bir geçmişe sahibiz.

Üstün Kalite

Tüm toz ve kiri çıkarmak için en mükemmel kalitede araç ve gereçleri kullanıyoruz.

Çevre Dostu Temizlik Ürünleri

Çevreye, evcil hayvanlara veya insanlara hiçbir şekilde zarar vermeyen biyolojik olarak parçalanabilir ürünler kullanıyoruz.

Memnuniyet Garantili

Firmamızın uzmanları Tekirdağ çapındaki değerli müşterilerimize kapsamlı ve detaylı ev temizliği hizmetleri sunmayı taahhüt etmektedir.

Sigortalı Personellerimiz

Şirketimiz tamamen sigortalıdır, yani temizlik şirketi olarak bizi işe aldığınızda içiniz rahat olabilir.

Uzman Kadro

İşinde uzman, profesyonel, işini bilen kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Güvenilir Hizmet

Sizin için önemli olan şeylere odaklanırken, evinizin güvenli ellerde olduğunu bilerek huzurun tadını çıkarabilirsiniz.

Destek Hattı

Bilgi, randevu, iletişim, memnuniyet ve şikayetlerinizde bize ulaşabilirsiniz.

Müşteriye Hizmet

Temizlik şirketi, her müşteriye en yüksek kalite, hizmet ve değeri sunmaya çalışmaktadır. Eğer memnun değilseniz, lütfen bizi bilgilendirin.